Wypożyczalnia samochodów


Illegal Cars – z pasji do motoryzacji 

Illegal Cars jest wypożyczalnią samochodów, która powstała z prawdziwej pasji do motoryzacji. Cechuje nas profesjonalizm i wysoki standard usług. Naszym klientom zapewniamy bardzo szeroki wybór samochodów najwyższej klasy. Oferujemy przede wszystkim BMW oraz AUDI, ale do dyspozycji naszych klientów są również inne marki. Ważne jest dla nas przede wszystkim zadowolenie Klienta. Miłośnicy szybkiej jazdy znajdą u nas samochody sportowe, ale wypożyczamy także samochody luksusowe oraz rodzinne. Wiemy, jak ważna jest wygoda oraz przyjemność podróżowania, dlatego oferujemy  jedynie sprawdzone marki. 

Umożliwiamy naszym klientom wynajem dzienny, tygodniowy oraz długoterminowy (abonentowy) na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Na życzenie istnieje możliwość podstawienia samochodu we wskazane miejsce na terenie całego kraju. Nasi Klienci wypożyczają samochody w różnych celach: prywatnie, krótkoterminowo  lub długoterminowo, w celu załatwienia ważnej osobistej sprawy, na ważne uroczystości, imprezy, spotkania biznesowe lub po prostu dla własnej przyjemności, co jest dla nas absolutnie zrozumiałe!

Wciąż się rozwijamy, wzbogacając naszą flotę o nowe modele samochodów, ale również o nowe usługi, mi.in. wynajem łodzi i jachtów. Nasi Klienci mogą również dokonać u nas zakupu nowych, luksusowych, sportowych oraz rodzinnych samochodów.

Wypożyczalnia Illegal Cars – przygotuj się na dużą dawkę przyjemności! 

Wypożyczalnia Illegal Cars przygotowała starannie dobrana flotę. Są pośród niej przede wszystkim samochody marki BMV oraz AUDI, ale nasi Klienci mogą liczyć także na samochody innych marek. Oferujemy m.in. samochody ekonomiczne typu KIA CEED, efektowne i przestronne, czy też Mercedesy, np. Mercedesa CLA 45 AMG charakteryzującego się wybitnymi osiągami i wyjątkowo komfortowym wnętrzem. W naszej flocie nie brakuje również samochodów Alfa Romeo, w tym polecanego przez Roberta Kubice Alfa Giulia. 

Zadbaliśmy o to, aby nasza flota była na tyle zróżnicowana, aby każdy z naszych klientów, mógł znaleźć model najlepszy dla siebie i spełniający jego oczekiwania. Bez względu na to, czy cenią sobie Państwo niemiecką solidność, czy południowokoreańska innowacyjność, znajdziemy coś odpowiedniego!